2002-2003 ÖZEL YÜZYIL IŞIL İLKÖĞRETİM OKULU
ÖĞRENCİLERİMİZİN GİRDİĞİ OKULLAR

 

Özel Okullar Sınavı'nda Türkiye ikincisi Sinan İlter ve Anadolu Liseleri Sınavı'nda İstanbul sekizincisi olan Ali Alper Çakır'la gurur duyuyor, kendilerini ve ailelerini başarılarından dolayı kutluyoruz. Emeği geçen tüm eğitim kadromuza teşekkür ediyoruz.


LOZAN OKULLARI

 AMERİKAN ROBERT LİSESİ
  • ALİ ALPER ÇAKIR
  • CEM CEMİLOĞLU
  • DİLARA MURTEZAOĞLU
  • EYLÜL KAYIN
  • KERİM MİSKAVİ
  • KERİM NAHUM
  • MERRİLL EDMONDS
  • SİNAN İLTER
  • ZEYNEP ENKAVİ
 ALMAN LİSESİ
  • EREN MATTHEWS
  • KAĞAN AYGİN
  • MERVE GÜREL
  • NAİM CAN PAKSOY
  • OZAN MERT ÖZKAN
  • SERRA SARIDERELİ
 ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ
  • A. KEREM ÖZSOY
  • ASLI HATİPOĞLU
  • AYLA MANSUR
  • B.CEM ÖLÇER
  • CAN KARANİS
  • EMİL TAN ERTEN
  • EMİR KOZİKOĞLU
  • H. MELİKE ORHON
  • İREM AKSÜYEK
  • IREM ÖZYURTÇU
  • M.FERHAN ŞENSOY
  • MURAT ZAİM
  • SEMİH RODRİGUE
 ST. GEORGE AVUSTURYA LİSESİ
  • BANU SUNAR
  • KEREM SAVCI
  • Y. İSMET YEŞİLADA
 ST. JOSEPH LİSESİ
  • EKİN VERAL
  • GÖKHAN KOKULUDAĞ
  • JOJO YOEL DOENYAS
  • LEYLA KORAY
  • MENDİ AVADYA
  • MİRAY HAZAN
  • CEM ÖZSÜER
 NOTRE DOME DE SION
  • ÇAĞLA AYATA
  • M.TUANA EKMEKÇİOĞLU
  • SERKAN ERGENÇ
  • TAİS YILAN
  • MELİS TÜMER
  • TÜLİN MELİS ŞEN
 İTALYAN LİSESİ
  • ALTAN BAROKAS
  • BATIKAN GÜNDAY
  • BEGÜM AKÇINAR
  • BEGÜM YALÇIN
  • BERKAN BURLA
  • DEFNE KABAŞ
  • İLKER AVİMELEK
  • IRMAK ÖZŞEN
  • NAZLI KESMEN
  • PINAR KOÇAK
  • POYRAZ TANYERİ
  • ROMİNA SİMSARYAN
  • SELEN İPEKER
  • SELİN EŞGİN
  • SELİN TERZİOĞLU
  • SERRA ARCA
  • VEDAT ALİ DALOKAY
  • ZEYNEP CANİK
 ST. BENOIT LİSESİ
  • AYŞEGÜL ALTINEL
  • BATUHAN GÜNDOĞDU
  • BURAK KULAÇOĞLU
  • CEM MENASE
  • SIRMA AKSUYEK
  • D.ZEYNEP GÜRPINAR
  • DAMLA PEPELİ
  • ECE KAVRAN
  • EMİNE BOYNER
  • F. YAMAN BERKER
  • FATMA MERMER
  • OZAN YÜCE
 ST. PULCHERIE LİSESİ
  • DORUK SİNAN ADALI
  • ECE ŞERMET
  • HANDE HANİF
  • LEVENT TÜKER
  • MEYZİ TİZA
  • TUĞÇE ÖRTMEN
  • UĞUR AŞI
 ST. MICHEL LİSESİ
  • ALİCAN ALEV
  • CANA ATA
  • EMRE CAN ERTEM
  • FATİH BERTUĞ UTKU
  • MERVE ALTIPARMAK
  • ZEYNEP NAZ ZÜLFÜGAR


ANADOLU LİSELERİ

  • BEŞİKTAŞ A. ANADOLU LİSESİ - ELİF VARYEMİŞÇİ
  • NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ - GÖZDE BUŞRA AYDIN
  • KADİR HAS ANADOLU LİSESİ - ÖMÜR CEM ÖCAL

YABANCI DİLLE EĞİTİM YAPAN ÖZEL TÜRK OKULLARI

 KOÇ ÖZEL LİSESİ
  • EMİR NAHUM
  • EMRE ÇİPRUT
  • ERİM DİLBER
  • İNARA ÖZTEKİN
  • IRAZ KÖREZLİOĞLU
  • MİNA GÜL ERGENELİ
  • NATHALİE ELVAŞVİLİ
  • NİCOLE BASOĞLU
  • YASEMİN BENYAMİNOĞLU
  • PELİN CEMİLOĞLU
  • YUSUF ROMANO
 F.M. VAKFI AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
  • BERK DİZMAN
 ÖZEL YÜZYIL IŞIL LİSESİ
  • AYŞE ÇOBANOĞLU
  • BURAK GÜNDÜZ
  • BURCU ALPAN
  • CANER CEYLAN
  • DİLARA ODABAŞ
  • İ. EFE AKARSU
  • LIN TEZMAN
  • M.BERKİN GÜRBOY
  • MELİKE KARABİBER
  • NESLİHAN YORGANCI
  • NİL BENAROYA
  • ROMİNA MERİÇ
  • RONİ KEMAL BELLO
  • TUĞÇE MELİS HATTAT
  • TUNA ZİYA ALTUNA
  • Y.ATA KARAGÖZOĞLU
  • YULET MİRAY PAMİR
  • Z. NUR ÇOLAKOĞLU

ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ

  • UFUK DOMANİÇ
  • A.EMRE SEREZLİ


  DİĞER OKULLAR
  • LARİS KONFİNO - ULUS MUSEVİ LİSESİ
  • DANİEL SEZER - ÖZEL MİLLETLERARASI COMMUNITY SCHOOL
  • MELİS EDA EKMEKÇİ - İSTEK KEMAL ATATÜRK LİSESİ
  • VOLKAN BAYER - TED İSTANBUL LİSESİ
YURTDIŞI
  • Ç. ETHEM YAMANTÜRK
  • FERİHA BİRNUR TEMEL
  • BAŞAK DOYRAN